We are

events
experience
communication
energy
innovations
passion
Experience-driven communication agency

V každém kroku, který ujdeme, v každém nádechu

let zkušeností + let zkušeností
hodin zážitků + hodin zážitků
lidí v našem týmu + lidí v našem týmu
pozitivních emocí + pozitivních emocí

Jsme CREATIVE PRO


Věříme v živou komunikaci, kdy obohacujeme globální klienty naším místním know-how a zároveň motivujeme ostatní, aby věřili ve své sny a směřovali k úspěchu.

Tvoříme komunikaci zaměřenou na zážitky, abychom se dotkli srdce a mysli lidí, na kterých vám nejvíce záleží.

Tvoříme s vášní

Pouze váš úspěch tvoří naši budoucnost.

Buďte s námi odvážní. Jsme spolutvůrci. Stanovujeme kreativní strategii a přivádíme ji k úspěchu. Klienti se mohou těšit na odvážná a inovativní řešení, silnou profesionalitu, dokonalý tým, oddanost a odbornost. Navíc, společná tvorba napříč zeměmi, kde působíme, nás žene vpřed a inspiruje k tvorbě krásných projektů.


Štefan Kozák CEO & Founder Creative Pro

NÁŠ GLOBÁLNÍ TEAM<

Lidé jsou pro nás důležití. Věříme v sílu lidských vztahů a vytváření zdravé pracovní atmosféry s důrazem na respekt a vzájemnou podporu.

1 / 2
Štefan Hric Managing Director/Slovakia – Košice
Svetlana Mečiarová Managing Partner/Czech Republic
Aljaz Čad Managing Partner/Slovenia
Hana Kopkášová Executive Director/Slovakia
Orsolya Farkaš Managing Partner/Hungary
Tomasz Piekarski Managing Partner/Poland
Markéta Krýslová Executive Director/Czech Republic
Ferenc Hűse Executive Director/Hungary

We’re a member of 27Names, where 23 agencies with over 900 brand strategists, creative designers, event producers and experiential innovators – always eager to collaborate on pan-European concepts.

CREATIVE PRO OFFICES

Slovensko Česká republika Polsko Maďarsko Slovinsko/Adriatic

Bratislava

Informace o společnosti

CREATIVE PRO a.s.
IČO: 359 687 02
IČ DPH: SK2022104370

Matúšova 7106/56
811 04, Bratislava
Slovak republic

Kontakt

Tel.: +421 903 890 401
Email: bratislava@creativepro.agency

New business: Mgr.art Štefan Kozák
Email: kozak@creativepro.agency

Kosice

Informace o společnosti

CREATIVE PRO (KE) s.r.o.
IČO: 46132856
IČ DPH: SK2023278499

Moyzesova 24
040 01, Kosice
Slovak republic

Kontakt

Tel.: +421 903 418 482
Email: kosice@creativepro.agency

New business: Mgr.art Štefan Hric
Email: hric@creativepro.agency

Prague

Informace o společnosti

CREATIVE PRO (CZ) s.r.o.
IČO: 24848077
IČ DPH: CZ24848077

Révová 241/4
100 00, Prague
Czech Republic

Kontakt

Tel.: +420 735 172 480
Email: prague@creativepro.agency

New business: Svetlana Mečiarová
Email: meciarova@creativepro.agency

Warsaw

Informace o společnosti

CREATIVE PRO (PL) Sp. z o.o.
IČO: 7010576550
IČ DPH: 0000613072

Foksal street 21/2
00-372, Warsaw
Poland

Kontakt

Tel.: +48 607 530 031
Email: warsaw@creativepro.agency

New business: Tomasz Piekarski
Email: piekarski@creativepro.agency

Budapest

Informace o společnosti

CREATIVE PRO (HU) Kft.
IČO: 01-09-282636
IČ DPH: HU25567333

Szentendrei út 89-91. I. building 1st floor
1033, Budapest
Hungary

Kontakt

Tel.: +3670 770 1792
Email: budapest@creativepro.agency

New business: Orsolya Farkas
Email: farkas@creativepro.agency

Ljubljana

Informace o společnosti

CREATIVE PRO Adriatic d.o.o.
IČO: SI58631330

Štihova ulica 4,
1000 Ljubljana
Slovenia

Kontakt

Tel.: +386 40 384 077
Email: ljubljana@creativepro.agency

New business: Aljaž Čad
Email: cad@creativepro.agency